اخبار

حضور مرکز رشد در نمایشگاه ایران هلث

حضور مرکز رشد در نمایشگاه ایران هلث
نمایشگاه ایران هلث نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی با ٢٠ سال سابقه، به عنوان دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت در منطقه است که بصورت سالانه در حوزه سلامت و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اردیبهشت ماه هر سال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد و سالانه بیش از ٢٠٠٠٠ نفر از این نمایشگاه بازدید به عمل می آورند. نمایشگاه بین المللی ایران هلث، فرصتی را فراهم می آورد تا فعالان این حوزه بتوانند ارتباط بهتری با مدیران بیمارستان ها و مراکز درمانی در سطح کشور برقرار کنند.

مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه با توجه به ظرفیت‌های موجود در دانشگاه، سیاست حرکت تدریجی از نمایشگاه‌های علمی به سمت نمایشگاه‌های تجاری را در دستور کار قرار داده است. در این راستا جهت حضور مستقیم مرکز رشد در چهار نمایشگاه علمی-تجاری کشور برنامه ریزی صورت گرفته است. در طی اولین حضور رسمی مرکز رشد دانشگاه در نمایشگاه ایران هلث، چهار شرکت زیرمجموعه در غرفه مرکز رشد دانشگاه حضور داشته و به معرفی و عرضه محصولات خود پرداختند.

در طی چهار روز برگزاری نمایشگاه، چندین توافق اولیه صورت گرفت، 3 قرارداد فروش کلان و 15 قرارداد اولیه ارائه نمایندگی شرکت‌های زیرمجموعه به استان‌های دیگر منعقد گردید.

۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید