324543

شرکت سفیر ترجمان الیپی

شماره ثبت 21596

نام شرکت : سفیر ترجمان الیپی

مدیر عامل : حمید مرادی

زمینه فعالیت : خدمات فناوری

عنوان طرح :

آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی در سی و پنج جلسه به روش 3C(Compact Conversation Course)

22

درباره شرکت : شرکت سفیر ترجمان الیپی با کادری مجرب و متخصص ارائه کننده خدمات مختلفی در زمینه ی انجام پروژه های مربوط به زبان های خارجی می باشد .که از مهمترین آنها میتوان ترجمه همزمان، ترجمه متون کتبی، فایل های مالتی مدیا و ترجمه سایت را نام برد. با توجه به عدم حضور شرکت های متخصص و قابل اعتماد ارائه کننده خدمات مترجم همزمان و شفاهی در استان کرمانشاه و حتی استان های همجوار شرکت در نشست ها و کنفرانس های بین المللی و عرضه ی محصولات شرکت های دانش بنیان در بازارهای بین المللی همواره با محدودیت های خاصی همراه بوده، لذا شرکت سفیر ترجمان با در نظر گرفتن این خلا و با تکیه بر نیرو هایی با پتانسیل بالا و تجربه ی قابل ملاحظه اقدام به ارائه ی این خدمات برای اولین بار در استان کرمانشاه و استان های همجوار نموده. با توجه به این نکته که مدیر عامل ومؤسس شرکت جناب آقای حمید مرادی رزومه ای قوی از فعالیت چندین ساله به عنوان مترجم همزمان در وزارت بهداشت و وزارت امور خارجه را در کارنامه خود دارد مسلما این امکان برای مشتریان عزیز خود فراهم می نماید تا با اعتماد بیشتر انجام پروژه های خود را به این شرکت واگذار نمایند.

چکیده طرح

روش آموزشی 3C (Compact Conversation Course)، آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی، با هدف آموزش مکالمه زبان انگلیسی امّا نه به صورت تئوری بلکه به صورت عملی و کاربردی طراحی شده است. این روش با در نظر گرفتن کاستی و خلاهای موجود در آموزش زبان در حال حاضر پایه ریزی شده و سعی کرده با برداشتن این موانع، خالی از هر گونه شعار و به شکلی واقع گرایانه گامی اساسی در تسهیل یادگیری مکالمه زبان انگلیسی که در سالهای اخیر تبدیل به یکی از اساسی ترین نیازهای مردم کشور ماست شده بردارد. امروزه تسلط بر مکالمه به زبانهای دیگر امکانات بسیار وسیعتری را در دنیای ارتباطی امروز ی در اختیار ما قرار میدهد و به همین جهت همه بدنبال راهی هستند که فارغ از هرگونه شعار و ادعاهای دهان پر کن وپوچ این توانایی را در آنها به وجود آورد. امّا با توجه به مشغله های زندگی امروزی قادر نیستند که زمان و انرژی زیادی را به این کار اختصاص دهند. ازین رو روش آموزشی 3C با تکیه بر دو اصل، کمترین زمان و حداقل وقت و انرژی، طراحی شد. که در آن با روشی بسیار جذاب و کاربردی مهم ترین و اساسی ترین موضوعات مورد نیاز جهت مکالمه به زبان انگلیسی آموزش داده میشود و با تمرین وتکرارهایی که در طول دوره انجام میشود و همچنین با ایجاد محیط های واقعی زبان انگلیسی و قرار دادن فراگیران در این محیط ها آنها را وادار به استفاده از یاد گرفته های خود به طور عملی میکند. در نهایت شرکت کنندگان در این دوره با پایان یافتن دوره قادر میشوند به شکلی روان به زبان انگلیسی مکالمه داشته باشند.

زمینه فعالیت :

دامنه فعالیت های این شرکت طیف نسبتا وسیعی از فعالیت های مختلف در زمینه انجام پروژه های مربوط به زبان انگلیسی را در بر می گیرد که از مهمترین و اصلی ترین خدمات آن می توان به عناوین زیر اشاره کرد:

1) آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی به روش 3C ( COMPACT CONVERSATION COURSE ) تنها در سی و پنج جلسه و همچنین برگزاری کلاس های آمادگی آزمون های مختلف بین المللی

2) ترجمه همزمان :

از دیگر فعالیت های عمده و اصلی شرکت ارائه خدمات ترجمه همزمان (با هد ست و بدون هد ست) می باشد. این شرکت قادر به اعزام مترجمین شفاهی آموزش دیده و متخصص جهت همکاری در کنفرانس ها و نشست های بین المللی، همراهی مسافران خارجی و ... در داخل یا خارج کشور می باشد.

3) ترجمه کتبی:

یکی دیگر از فعالیت های شرکت انجام پروژه های ترجمه متون از زبان های مختلف به فارسی و به عکس است. شرکت با در اختیار داشتن نیرو های متخصص ترجمه متون علمی در رشته های مختلف آماده ارائه خدمات ترجمه در زمینه های زیر می باشد:

ترجمه مقالات علمی (ISI,ISC)، کتب، کاتالوگ و دستور العمل های داروئی، بروشور های تبلیغاتی و ویرایش مقالات بر اساس استاندارهای مقالات مختلف

4) ترجمه و باز گردانی سایت به زبان انگلیسی:

از دیگر فعالیت های اساسی شرکت سفیر ترجمان الیپی طراحی، راه اندازی و محتویات سایت ها به زبان انگلیسی است، که امروزه از نیاز های ضروری تمامی شرکت هایی است که رویای گسترش دامنه فعالیت های تجاری خود به خارج از مرز ها را در سر دارند.

5) ترجمه فایل های مالتی مدیا :

شرکت سفیر ترجمان الیپی با کادری مجرب توانایی ترجمه هر گونه فایل صوتی یا تصویری از زبان انگلیسی به فارسی و بالعکس را دارا می باشد.

6) فعالیت های تجاری : 

این شرکت در زمینه های مختلف تجاری از جمله بازار یابی بین المللی، شرکت در نمایشگاههای بین المللی، استعلام قیمت و گذاشتن سفارش کالاهای مختلف و مواد اولیه فعال می باشد.

تماس با ما

آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید امجدیان نرسیده به میدان شهدا - مرکز رشد فناوری سلامت - شرکت سفیر ترجمان الیپی

تلفن تماس : 38214651-083

فکس : 09902324001

پست الکترونیکی : safirtarjomanlep@gmail.com

.