323434

شماره ثبت: 22944


نام شرکت: زیست دارو تاراز

مدیرعامل: دکتر سمیرا جعفری

3423423


زمینه فعالیت:

تهیه، تولید، بسته بندی و توزیع مواد اولیه دارویی و ساخت انواع داروهای صنعتی، گیاهی و طب مکمل ترکیبی، آرایشی و بهداشتی و فرمولاسیون داروهای مشابه، فروش محصولات تولیدی، صنعتی و پزشکی و تولید محصولات مرتبط با صنایع غذایی و تولید کیت های آزمایشگاهی تشخیص طبی و تحقیقاتی و وارادات و صادرات کیت های آزمایشگاهی و دستگاههای مربوطه و کلیه قطعات یدکی و تجهیزات مرتبط با موضوع فعالیت شرکت تولید کلیه مواد اولیه لازم خدمات آزمایشگاهی پزشکی و خرید و فروش کلیه اقلام پزشکی و صنعتی و کالاهای مجاز ارائه خدمات مشاوره ای جهت راه اندازی کارخانجات مربوط به فعالیت و محصولات مربوطه و ساخت مراکز درمانی و آزمایشگاهی، خرید و فروش کلیه کالاهای مجاز بازرگانی شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی شرکت در همایشها و سمینارهای داخلی و خارجی، انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی، اخذ وام و اعطای نمایندگی های شرکتهای معتبر داخلی و خارجی ترخیص کالا از گمرکات داخلی و خارجی پس از اخذ مجوزهای لازم بنابر ضرورت.

درباره شرکت:

 شرکت زیست دارو تاراز در تاریخ 28/2/1399 به شماره ثبت 22944، با حضور جمعی از اساتید دانشگاه  و متخصصین حوزه دارویی با هدف تولید مواد اولیه دارویی با پایه گیاهی و شیمیایی، انواع مختلف محصولات آرایشی-بهداشتی، تولید کیت های آزمایشگاهی تشخیصی-طبی و سایر خدمات آزمایشگاهی-پزشکی تاسیس شد. بازار هدف این شرکت، تامین نیاز داخلی و ارسال محصولات به کشورهای همسایه می باشد. هدف زیست دارو تاراز، استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا با بهره گیری از متخصصین و کادر حرفه ای برای ارتقای سلامت جامعه می باشد.  

چکیده طرح: 

طرح ارائه شده به مرکز رشد، محلول و ژل ضدعفونی کننده دست با پایه گیاهی می­باشد.

شیوع و گسترش بیماری های واگیر و پاندمی هایی مانند ویروس کرونا در طی سالهای اخیر از یک سو و از سوی دیگر توصیه­های مکرر متخصصان عفونی و سازمان بهداشت جهانی مبنی بر شستن دست­ها و ضدعفونی کردن آنها به عنوان یک عامل پیشگیری کننده مهم، کارخانه­های متعدد در سراسر جهان اقدام به تولید محلول و ژل­های ضدعفونی نموده­اند. این محصولات غالبا حاوی درصد بالایی از الکل و مواد شیمیایی مضر می­باشند که استعمال مداوم آنها مشکلات پوستی و تنفسی را در پی خواهد داشت. در طرح ارائه شده برای مرکز رشد، از عصاره­های گیاهی آلوئه ورا، اسطوخودوس و میخک، یک ژل ضدعفونی کننده­ی گیاهی عاری از هرگونه الکل و یا هرگونه مواد شیمیایی جهت ضدعفونی کردن دست استفاده شده است. ژل تهیه شده، در مقایسه با نوع تجاری مشابه، از خاصیت آنتی­باکتریالی، ضد ویروسی و ضد قارچی بالاتری برخوردار است و مشکلات انواع تجاری موجود را ندارد.

 

نام محصولات:

·        محلول و ژل ضدعفونی کننده دست با پایه گیاهی

·        محصولات آرایشی-بهداشتی

عکس محصول: