شرکت مهیار فناوران صنعتگر

56767

شماره ثبت 22352

 

نام شرکت: مهیار فناوران صنعتگر

مدیرعامل: روح اله جانی

768

زمینه فعالیت: تدوین و توسعه دانش فنی محصول، آموزش، مشاوره و تحقیق و توسعه پروژه های تقاضامحور در حوزه صنایع شیمیایی، تولید و توزیع محلول و شوینده بر پایه گیاهی

 

درباره شرکت: شرکت مهیار فناوران صنعتگر پیشرو  در حوزه صنعت و سلامت، افتخار ماست همکاری با سازمان ها، شرکت ها و مراکز تخصصی استان کرمانشاه. خدمات شرکت مهیار فناوران صنعتگر در حوزه صنایع شیمیایی، سلامت و بهداشت است. این خدمات شامل: تدوین و توسعه دانش فنی و محصول، آموزش، مشاوره و تحقیق و توسعه پروژه های تقاضامحور در حوزه صنایع شیمیایی، تولید و توزیع محلول و شوینده بر پایه گیاهی است. همکاری های برون استانی شرکت با سازمان ها و شرکت های صنعتی روز به روز گسترش یافته و شرکت در آینده نزدیک به گروه صنعتی تبدیل خواهد شد. تیم تخصصی R&D شرکت توانایی تدوین و ارائه دانش فنی روز متناسب با نیاز صنعت و حوزه سلامت دارد. تیم IT شرکت در راستای خدمات این حوزه آمادگی پشتیبانی کلیه خدمات از جمله: طراحی سایت های تخصصی و شبکه امنیتی، طراحی اپلیکیشن ها و نرم افزارهای حرفه ای، پشتیبانی کدهای USSD و... است. بخش آموزشی شرکت مهیار فناوران صنعتگر با سابقه برگزاری کارگاه ها و سمینارهای تخصصی ویژه سازمان ها و عموم پیشرو در حوزه آموزشی کشور است. مشاورین کسب و کار در راستای افزایش اشتغال زایی و خدمت رسانی به شرکت ها و افراد خلاق، فعال بوده و هدف گزاری رشد و توسعه استان را دارد. شرکت در حال حاضر دو دسته محصول تولید کرده است که اولین دسته جاذب های نانوکامپوزیت MOF و دسته دوم در حال دریافت مجوزها و تاییدیه های لازم جهت تولید انبوه است. امید است بتوانیم در راستای اهداف بلندمدت، به استان و کشور عزیزمان خدمت رسانی نماییم.

شرکت مهیار فناوران صنعتگر؛ پیشرو در حوزه صنعت و سلامت

سایت شرکت: www.mfsuniversalcompany.com

 

چکیده طرح: طرح محلول شوینده و ضدعفونی کننده دست گیاهی با بهره گیری از دانش روز در حوزه سلامت آماده گردیده است. با توجه به نوآوری دانش فنی و نیاز جامعه این محصول به صورت نمونه اولیه تولید گردید. خواص آنتی باکتریال و آنتی وایرال محصول میتواند در راستای مقابله با آلودگی های میکروبی کمک بسزایی نماید. هزینه تمام شده پایین محصول در مقابل سایر محصولات مشابه پایه الکی و عدم عوارض پوستی و حساسیت ها از قابلیت های ویژه محصول است.

 

نام محصولات:

·        جاذب های نانوکامپوزیت MOF

·        محلول شوینده و ضدعفونی کننده دست گیاهی

 

عکس محصول