شرکت طلایه داران طب نوین

شماره ثبت: 21930

 

نام شرکت: طلایه داران طب نوین

مدیرعامل: کیانوش خاموشی بان سوله

زمینه فعالیت: تجهیزات پزشکی

درباره شرکت: شرکت طلایه داران طب نوین در تاریخ 15/02/1398 با هدف تولید تجهیزات دندانپزشکی ازجمله فورسپس دندانپزشکی، سینی معاینه، الواتور، ابزار معاینه تاسیس گردیدو در تاریخ 1/5/1398 در مرکز رشد فناوری سلامت پذیرفته شد.

 

چکیده طرح: فورسپس( Forceps)یا انبر، ابزاری دستی بوده که برای‌گرفتن ونگهداشتن اشیاء بکارمی‌رود. زمانی ازفورسپس استفاده می‌شودکه  به علت عمیق بودن ناحیه عمل، ناچار به وسیله‌ای با دسته بلند و جا انگشتی برای فیکس کردن انگشتان می‌باشیم که فورسپس همین ویژگی‌ها را دارا می‌باشد.

فورسپس های موجود در بازار که مورد استفاده ی دندانپزشکان قرار می گیرد از نوع فورسپس های معمولی  می باشد که به دلیل تفاوت در فرم و نوع دندان ها باید چندین نوع فورسپس توسط پزشکان تهیه گردد. اما فورسپس دندانپزشکی با قابلیت تعویض دهانه دیگر احتیاجی به تهیه ی چندین فورسپس ندارد و مصرف کننده می تواند تنها به وسیله ی یک فورسپس و کاور یکبار مصرف و دهانه های مختلف آن، همه نوع دندان را بکشد. ست کامل فورسپس های معمولی 11 عددی می باشد در صورتی که  فورسپس دندانپزشکی با قابلیت تعویض دهانه از یک دسته و چند دهانه تشکل شده است با استفاده از این کالا میتوان علاوه بر کاهش هزینه های خرید از صرف زمان وانرژی مورد نیاز برای استریل دسته ای از فورسپس ها جلوگیری، و با بکارگیری یک فورسپس و تعویض دهانه آن در افزایش بهره وری درعلم دندان پزشکی سهیم باشیم.

 

نام محصولات: فورسپس با قابلیت تعویض دهانه

محصول:

1235