11111113

شماره ثبت: 22652

 

نام شرکت: آذین ابتکار ماد

مدیرعامل: مقداد نوخاصی

34534534

زمینه فعالیت: تهیه توزیع و پخش محصولات دارویی، آرایشی، بهداشتی و مواد شیمیایی ـ تهیه توزیع و پخش انواع اسانس های خوراکی و غیرخوراکی ـ روغن گیری و عصاره گیری و اسانس گیری محصولات خوراکی و غیرخوراکی ـ طراحی و مونتاژ انواع تجهیزات پزشکی و توان بخشی ـ واردات مواد اولیه خام یا نیمه ساخته در صنایع مواد دارویی، شیمیایی، آرایشی و بهداشتی ـ انجام امور مربوط به تحقیق، توسعه، پیشبرد، محصولات دارویی، آرایشی، بهداشتی یا مواد شیمیایی ـ بازاریابی، خرید، فروش، پخش، واردات، صادرات فرآورده های دارویی، آرایشی و بهداشتی ـ واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز ـ خرید و فروش کلیه کالاهای مجاز ـ شرکت در مناقصات داخلی و خارجی ـ اخذ و اعطای نمایندگی از شرکتهای داخلی و خارجی

درباره شرکت: شرکت آذین ابتکار ماد در سال 1398 با چهار سهام دار اصلی (متشکل از مقداد نوخاصی، سید یحیی مرادی، هانیه صلح طینت و سید زکریا مرادی) تأسیس شد. حوزه فعالیت این شرکت بهداشت ، آرایشی و بهداشتی و محصولات پزشکی و طراحی و مونتاژ انواع تجهیزات پزشکی است. تمرکز فعلی این شرکت بر روی تجهیزات پزشکی مخصوصا ماسک های سه لایه پزشکی است.

چکیده طرح: محصول ارائه شده ماسک سه لایه پزشکی می باشد که با توجه به لایه های استفاده شده در ساختار این ماسک راندمان فیلتراسیون مناسبی را ممکن می نماید. قیمت مناسب، تقاضای تولید زیاد و گروه هدف وسیع از مزایای مربوط به طرح عرضه شده است.

نام محصولات: ماسک سه لایه پزشکی با برند آذین ماسک

عکس محصول